Deniz Suit
Telefon
  • 0212 571 46 53
  • İstanbul, /

0212 571 46 53

Sık Sorulan Sorular

Deniz Suit Otel ailesi olarak İstanbul’un Bakırköy ilçesinde Bakırköy Cumhuriyet Meydanına 100 metre mesafede bakırköy günlük kiralık apart hizmeti vermekteyiz. 

Konaklama hizmeti verdiğimiz tüm dairelerimizde sıcak su ve klima kullanıma uygun bakımları düzenli bir şekilde yapılarak hizmetinize sunulmaktadır

Firmamız ile iletişime geçerek konaklama yapmadan önce mutlaka müşteri hizmetlerimizi aramanız gerekmektedir. Detaylı bilgiye bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile konaklama öncesi ve konaklama sonrası gerektiğinde konaklama süresi boyunca düzenli olarak temizlenmektedir.

Denizsuitotel.com adresinde görmüş olduğunuz tüm içerikler firmamıza aittir. Daire görselleri ve dairede bulunan özellikler firmamız bünyesindedir.

Rezervasyon ve bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim araçlarını kullanabilir, müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilir detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dairelerimizde konaklama bedelini kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yalnız ödenecek tutara %18+Kdv uygulanmaktadır.

Konaklama süresine göre değişen fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için iletişim araçlarımızı kullanabilir müşteri hizmetlerimizle görüşebilişiniz.