Deniz Suit
Telefon
  • 0212 571 46 53
  • İstanbul, /

0212 571 46 53

Hakkımızda

Hakkımızda

Deniz Suit Otel olarak siz değerli misafirlerimize uzun yıllardır Avcılarda Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz Şimdide Bakırköy'de Siz Değerli Misafirlerimize Bakırköy günlük kiralık dairelerimizde konaklama hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile konaklama sektöründe, müşteri memnuniyetini esas alarak yenilenen teknoloji ile birlikte kalite ve konforu hizmetinize sunuyoruz.

Deniz Suit Otel Vip olarak dairelerimizde konforu ve kaliteyi esas alıyor, huzurlu bir dinlenme ve konaklama imkanını en iyi şekilde hazırlayarak kullanıma sunuyor.  En iyi şekilde tasarlanan Bakırköy günlük kiralık evler, misafirlerine kaldıkları süre boyunca gerek konforu gerek kullanımı olsun rahat edebilecekleri ortamı sunmaktadır.

Vip dairelerimizde konaklamanız boyunca, dairelerde bulunan ücretsiz internet(wifi) hizmetine ister bilgisayarlarınızdan isterseniz tablet veya telefonlarınızdan erişebilir güvenle kullanabilirsiniz. Sıcak havalarda dairelerde bulunan lüks klimalarımızdan faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman sıcak su kullanarak duş alabilirsiniz. Dairede bulunan konforlu ve kaliteli yatak sayesinde yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz.

Alanında profesyonel ekibimiz ile kullanmış olduğu kaliteli ve hijyenik malzemeler ile dairelere konaklama öncesi ve sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlara kaliteli bir konaklama hizmeti için siz değerli misafirlerimizin her daim hizmetindeyiz.

Hakkımızda

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ